Pokaż Subskrypcję Ukryj Subskrypcję

45-018 Opole, ul. Krakowska 51/15

NIP: 754-29-52-060

REGON: 160215400

KRS: 0000313323

x

Chcę otrzymywać informacje dotyczące:

Subskrypcja

Jeżeli chcesz być informowany drogą emailową o nowościach zwiazanych Komercyjnymi Liniami Autobusowymi Luz Sp. z o.o. szkorzystaj z naszej subskrypcji!

Wystarczy, że wypełnisz formularz znajdujący się obok.

*Korzystając z mechanizmu subskrypcji wyrażają Państwo zgodę na przechowywanie adresu email w systemach komputerowych na potrzeby subskrypcji oraz na wysyłanie na ten adres powiadomień dotyczących wybranych obszarów tematycznych związanych z naszymi liniami.

więcej o subskrypcji

Cennik biletów Regulamin korzytania z linii autobusowych Regulamin biletów elektronicznych Regulamin internetu WiFi Regulamin wynajmu autobusów i mikrobusów

Komercyjna linia autobusowa na trasie: Opole - Grodziec

  • 125%
  • 100%
  • 75%
  • Rozmiar czcionki

Rozkład jazdy autobusów ważny od 01.07.2013 r.

Drukuj
Odwróć kierunek jazdy
Przystanek Godziny odjazdu
Opole (ul. Kołłątaja - 1-go Maja)

04:25 04:55 05:45 06:15 07:20 08:35 10:45 12:15 13:15 14:05 15:15 16:05 17:15 18:05 19:05 20:05 21:10 22:10

06:00 08:00 09:50 12:05 14:05 15:50 18:05 20:05 21:45

Opole (ul. Ozimska - Katowicka)

04:30 05:00 05:50 06:20 07:25 08:40 10:50 12:20 13:20 14:10 15:20 16:10 17:20 18:10 19:10 20:10 21:15 22:15

06:05 08:05 09:55 12:10 14:10 15:55 18:10 20:10 21:50

Opole (ul. Ozimska - Nowe Tesco)

04:33 05:03 05:53 06:23 07:28 08:43 10:53 12:23 13:23 14:13 15:23 16:13 17:23 18:13 19:13 20:13 21:18 22:18

06:08 08:08 09:58 12:13 14:13 15:58 18:13 20:13 21:53

Opole (ul. Częstochowska - Tysiąclecia)

04:35 05:05 05:55 06:25 07:30 08:45 10:55 12:25 13:25 14:15 15:25 16:15 17:25 18:15 19:15 20:15 21:20 22:20

06:10 08:10 10:00 12:15 14:15 16:00 18:15 20:15 21:55

Opole (ul. Częstochowska - pętla)

04:37 05:07 05:57 06:27 07:32 08:47 10:57 12:27 13:27 14:17 15:27 16:17 17:27 18:17 19:17 20:17 21:22 22:22

06:12 08:12 10:02 12:17 14:17 16:02 18:17 20:17 21:57

Lędziny

04:42 05:12 06:02 06:32 07:37 08:52 11:02 12:32 13:32 14:22 15:32 16:22 17:32 18:22 19:22 20:22 21:27 22:27

06:17 08:17 10:07 12:22 14:22 16:07 18:22 20:22 22:02

Chrząstowice

04:46 05:16 06:06 06:36 07:41 08:56 11:06 12:36 13:36 14:26 15:36 16:26 17:36 18:26 19:26 20:26 21:31 22:31

06:21 08:21 10:11 12:26 14:26 16:11 18:26 20:26 22:06

Dębska Kuźnia

04:48 05:18 06:08 06:38 07:43 08:58 11:08 12:38 13:38 14:28 15:38 16:28 17:38 18:28 19:28 20:28 21:33 22:33

06:23 08:23 10:13 12:28 14:28 16:13 18:28 20:28 22:08

Dębska Kuźnia (motel)

04:50 05:20 06:10 06:40 07:45 09:00 11:10 12:40 13:40 14:30 15:40 16:30 17:40 18:30 19:30 20:30 21:35 22:35

06:25 08:25 10:15 12:30 14:30 16:15 18:30 20:30 22:10

Schodnia Stara

04:56 05:26 06:16 06:46 07:51 09:06 11:16 12:46 13:46 14:36 15:46 16:36 17:46 18:36 19:36 20:36 21:41 22:41

06:31 08:31 10:21 12:36 14:36 16:21 18:36 20:36 22:16

Ozimek (ul. Powstańców Śl. n.ż.)

04:58 05:28 06:18 06:48 07:53 09:08 11:18 12:48 13:48 14:38 15:48 16:38 17:48 18:38 19:38 20:38 21:43 22:43

06:33 08:33 10:23 12:38 14:38 16:23 18:38 20:38 22:18

Ozimek (pętla)

05:00 05:30 06:20 06:50 07:55 09:10 11:20 12:50 13:50 14:40 15:50 16:40 17:50 18:40 19:40 20:40 21:45 22:45

06:35 08:35 10:25 12:40 14:40 16:25 18:40 20:40 22:20

Ozimek (szpital)

05:03 05:33 06:23 06:53 07:58 09:13 11:23 12:53 13:53 14:43 15:53 16:43 17:53 18:43 19:43 20:43 21:48 22:48

06:38 08:38 10:28 12:43 14:43 16:28 18:43 20:43 22:23

Grodziec I

05:07 05:37 06:27 06:57 08:02 09:17 11:27 12:57 13:57 14:47 15:57 16:47 17:57 18:47 19:47 20:47 21:52 22:52

06:42 08:42 10:32 12:47 14:47 16:32 18:47 20:47 22:27

Grodziec (centrum)

05:10 05:40 06:30 07:00 08:05 09:20 11:30 13:00 14:00 14:50 16:00 16:50 18:00 18:50 19:50 20:50 21:55 22:55

06:45 08:45 10:35 12:50 14:50 16:35 18:50 20:50 22:30

Kurs w dni powszednie

Kurs w soboty, niedziele, święta

2009-2014 Komercyjne Linie Autobusowe Luz Sp. z o.o.

Projekt i realizacja Mapa strony