KOMERCYJNE LINIE AUTOBUSOWE

ROZKŁAD JAZDY

Trasa: Opole - Ozimek

ROZKŁAD WAŻNY OD: 13.05.2010

Przystanek Godziny odjazdu
Opole (ul. Armii Krajowej - MZK)

05:45 06:30 07:45 08:55 10:55 13:10 14:05 15:30 16:25 18:30 20:20 21:15

05:55 07:45 10:10 12:00 14:10 16:05 18:30 20:15

Opole (ul. Ozimska - Katowicka)

05:51 06:36 07:51 09:01 11:01 13:16 14:11 15:36 16:31 18:36 20:26 21:21

06:01 07:51 10:16 12:06 14:16 16:11 18:36 20:21

Opole (ul. Głogowska)

05:57 06:42 07:57 09:07 11:07 13:22 14:17 15:42 16:37 18:42 20:32 21:27

06:07 07:57 10:22 12:12 14:22 16:17 18:42 20:27

Opole (ul. Częstochowska - pętla)

06:00 06:45 08:00 09:10 11:10 13:25 14:20 15:45 16:40 18:45 20:35 21:30

06:10 08:00 10:25 12:15 14:25 16:20 18:45 20:30

Lędziny

06:10 06:55 08:10 09:20 11:20 13:35 14:30 15:55 16:50 18:55 20:45 21:40

06:20 08:10 10:35 12:25 14:35 16:30 18:55 20:40

Chrząstowice

06:13 06:58 08:13 09:23 11:23 13:38 14:33 15:58 16:53 18:58 20:48 21:43

06:23 08:13 10:38 12:28 14:38 16:33 18:58 20:43

Dębska Kuźnia

06:15 07:00 08:15 09:25 11:25 13:40 14:35 16:00 16:55 19:00 20:50 21:45

06:25 08:15 10:40 12:30 14:40 16:35 19:00 20:45

Dębska Kuźnia (motel)

06:17 07:02 08:17 09:27 11:27 13:42 14:37 16:02 16:57 19:02 20:52 21:47

06:27 08:17 10:42 12:32 14:42 16:37 19:02 20:47

Schodnia Stara

06:22 07:07 08:22 09:32 11:32 13:47 14:42 16:07 17:02 19:07 20:57 21:52

06:32 08:22 10:47 12:37 14:47 16:42 19:07 20:52

Ozimek (ul. Powstańców Śl. n.ż.)

06:24 07:09 08:24 09:34 11:34 13:49 14:44 16:09 17:04 19:09 20:59 21:54

06:34 08:24 10:49 12:39 14:49 16:44 19:09 20:54

Ozimek (pętla)

06:25 07:10 08:25 09:35 11:35 13:50 14:45 16:10 17:05 19:10 21:00 21:55

06:35 08:25 10:50 12:40 14:50 16:45 19:10 20:55

dni powszednie, soboty, niedziele, święta